شرکت پل‌رود

مجتمع تجاری تفریحی پرشین شهر جدید هشتگرد


مجتمع تجاری تفریحی پرشین شهر جدید هشتگرد

این مجموعه با مساحتی بالغ بر 160 هزار مترمربع یکی از بزرگترین مجموعه‌های با کاربری مختلط در سطح استان و حتی کشور بوده که در 4 فاز ساخت در زمینی با مساحت 48 هزار مترمربع، مورد طراحی قرار گرفته است.

ساختمان بازیربنای کل 163618 مترمربع، شامل 6 سطح، 4 طبقه روی همکف و یک طبقه زیرزمین می‌باشد. زیرزمین مجموعه به پارکینگ، هایپر‌مارکت، انبارهای تجاری، تأسیسات و سایر طبقات به کاربری‌های تجاری، رستوران، سینما، هتل، تالار، ورزشی و تفریحی اختصاص داده شده است. تمرکز واحدهای تجاری در فاز یک و 2 بوده و سایر کاربری‌ها در فاز 3 و 4 تجمیع شده‌اند. به نحوی که مجموع فاز یک و 2 با زیربنای بالغ بر 98هزار متر مربع دارای 40 هزار متربع سطح تجاری است.

مشخصات خاص پروژه:

تأمین 2000 واحد پارکینگ، 1100 واحد تجاری با مساحت‌های 50 تا 500 متر، یک تالار با مساحت 2000 مترمربع، یک سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 250 نفر، سه سالن سینما با ظرفیت‌ هرکدام 140 نفر، 12 سوییت اقامتی همراه با امکانات اسپا و ماساژ اختصاصی، 1700 مترمربع باشگاه ورزشی با تفکیک بانوان و آقایان، 1500 مترمربع فضای تفریحی و بازی کودکان و بزرگسالان، 2000 مترمربع رستوران و فودکورت در نقاط مختلف مجموعه با ویوها و امکانات مختلف، 2000 مترمربع روف گاردن، 3000 مترمبع حیاط سازی در دل مجموعه به عنوان میدان و منظرگاه شهری.

مجموعه به نحوی طراحی گردیده که علاوه بر امکان ساخت و بهره‌برداری 4 فاز آن به صورت مستقل، یکپارچگی آن نیز حفظ و ارتباط بین فازها از طریق پل‌های متنوع میسر شده است. خط مرکزی سایت که مسیل سیلاب فصلی بوده مطابق با شیب طبیعی زمین از شمال به جنوب به گونه‌ای تعبیه شده، که علاوه بر هدایت آب‌های جاری امکان تردد را نیز فراهم آورده است. به این ترتیب دید خیابان شمالی به جنوبی و بالعکس مسدود نشده و این فضا به صورت میدان شهری امکان بهره‌برداری خواهد داشت.مجموعه چندمنظوره پرشین شهر جدید هشتگرد
مجموعه چندمنظوره پرشین شهر جدید هشتگرد